Produkcja rzeczy pięknych...

Produkcja rzeczy pięknych...

ŚLUB

ZAPROSZENIA

WINIETKI

Zaproszenia ślubne to pierwszy i bardzo ważny element wizualizacji Waszej uroczystości.

To nie tylko informacja dla najbliższych kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość, ale również namiastka tego jak będzie ona wyglądać i w jakim klimacie goście będą się bawić.

Znajdziecie u nas zarówno klasyczne wzory ze standardowej oferty jak również takie, gdzie indywidualnie dopasujemy wszystkie elementy do Waszych potrzeb i wizji Tego dnia.

Kto? Z kim? Dlaczego dalej od Cioci Krysi? Takie problemy z usadzeniem gości to częsty problem Młodej Pary. Jak już ustalicie które krzesło czyje wydrukujemy Wam piękne winietki z nazwiskiem gościa. Mogą być spójne z zaproszeniem i dekoracją lub zupełnie inne, oryginalne i szalone. Każda opcja jest OK.

Dla zainteresowanych opracujemy tez plan stołów, numerację, MENU i plan wesela.

 

NAKLEJKI I ZAWIESZKI NA ALKOHOL

NAKLEJKI i ZAWIESZKI NA ALKOHOL zarówno na tradycyjna wódkę weselną jak również na wino i alkohole kolorowe.

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW...

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW, DZIADKÓW I CHRZESTNYCH to często spore wyzwanie. No bo jak podziękować tak ważnym osobom w sposób wystarczający i nietuzinkowy.

Mamy w naszej ofercie listy, dyplomy, statuetki i inne piękne formy podziękowań, które mogą być dopełnieniem dla kwiatów i życzeń

PODZIĘKOWANIA DLA GOŚCI...

PODZIĘKOWANIA DLA GOŚCI są ostatnio bardzo popularne i chętnie wybierane przez naszych klientów. Słodkości, magnesy zawieszki, zdjęcia czy mini świeczki/mydełka. Wybór jest spory. Wszystko z indywidualną dedykacją/podziękowaniem.